stavební činnost Prostějov, sanace vlhkého zdiva Prostějov

Naše služby
AKTUALITY
Nabídka zaměstnání

 


INGREMO DRŽÍ KVALITU

Stavební společnost INGREMO s.r.o. je držitelem certifikátu  EN ISO 9001: 2009, kterým dokladuje zavedení systému kvality managementu dle příslušných evropských norem.

Vysílá tak důležitý signál svým stávajícím i potenciálním obchodním partnerům, že vedle řemeslné kvality prováděných prací se mohou spolehnout i na komplexní přístup dodržování kvality technologické,procesní i administrativní.

Společnost INGREMO s.r.o. se tak stala plnohodnotným partnerem jak soukromým tak státním investorům.


Dům U zlaté studny – rekonstrukce 3 b.j.
12. 12. 2011
Dům U zlaté studny – rekonstrukce 3 b.j.

ROZSAH PRACÍ: Předmětem  zakázky byla modernizace 3 bytových jednotek ve 3.NP v historickém bytovém domě na náměstí T.G.Masaryka v Prostějově. Byly provedeny nové příčky a opravy stávajích omítek, obklady ze SKD, kompletní výměna všech instalací , ÚT a elektro. Nové obklady koupelen a WC, pokládka podlah, malby a nátěry. Provedena byla repase oken a komínů

RD PROSTĚJOV KRASICE
00. 00. 0000
RD PROSTĚJOV KRASICE

NOVOSTAVBA RD - PROSTĚJOV KRASICE
Zakázka novostavby RD v Prostějově Krasicích byla rozčleněna na II. etapy. V I. etapě bylo předmětem prací provedení základů domu a terasy, základové desky, vystavění obvodových a vnitřních stěn z tvárnic pro přesné zdění vč. uložení překladů a provedení betonového věnce.
Ve II. etapě bylo předmětem prací provedení betonových podlah vč. hydroizolace a tepelné izolace, zateplení objektu s povrchovou finální úpravou silikátové hlazené omítky.

RD VŘESOVICE
00. 00. 0000
RD VŘESOVICE

Základová deska RD Vřesovice
ROZSAH PRACÍ
Předmětem zakázky bylo zhotovení základové desky s veškerým napojením na inženýrské sítě v obci Vřesovice v okrese Prostějov. Základová železobetonová deska byla zhotovena pro dřevěný montovaný dům.
                               

RD KRALICE NA HANÉ-REKONSTRUKCE
00. 00. 0000
RD KRALICE NA HANÉ-REKONSTRUKCE

Rekonstrukce RD Kralice
ROZSAH PRACÍ:
Předmětem zakázky byla celková rekonstrukce RD v obci Kralice na Hané v okrese Prostějov. Rekonstrukce RD obsahovala výměnu veškerých rozvodů ZTI, ÚT a elektra s doplněním VZT. Provedeny byly také nové vnitřní omítky, stropy z SDK a obložení sociálního zázemí z obkladů a dlažeb. Dále bylo zhotoveno vnější zateplení s finální probarvenou silikonovou drásanou fasádou.
                               

RD PROSTĚJOV-NOVOSTAVBA
00. 00. 0000
RD PROSTĚJOV-NOVOSTAVBA

Novostavba rodinného domu Prostějov
ROZSAH PRACÍ:
Předmětem zakázky bylo zhotovení hrubé stavby RD v Prostějově s veškerým napojením na inženýrské sítě. Výstavba zděného RD s dispozicí 5+kk a garáží. Stavba zahrnovala rozvody ZTI, ÚT, VZT a parkovací plochu ze zámkové dlažby vedle RD.